KONST / Litografier / Fäeglitografier 8293399
nr 829 3399
Fäeglitografier
3 st, signerad, Segelbåtar & hästar, motivets mått: 55 x 45 ca
Kondition: skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:22:12
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr